Slovensko

Surový útok na videu! Adama zbili čtyři muži, čeká ho už třetí operace

V pořadí už třetí operace čeká Adama, kterého měla v Levicích na Slovensku před posilovnou napadnout čtveřice mužů. Mladík tvrdí, že má zlomenou lícní kost a poškozené oko, na které už po útoku možná nikdy pořádně neuvidí. Případ řeší tamní policie.

Velmi surový útok v současné době vyšetřují policisté v Levicích na Slovensku. Obětí má být mladý muž, na kterého se (jak vyplývá ze zveřejněných záběrů) po hádce vrhla čtveřice mužů a brutálně ho zmlátila před posilovnou.

"Dostal jsem několik úderů do hlavy," popsal své utrpení Adam. Toho v současné době čeká už třetí operace. Kromě zlomené lícní kosti má i poškozené oko. Obává se, že už na něj nikdy neuvidí tak, jako dřív.

Z celého incidentu existuje video, kterým se mladíci sami chlubili na internetu, informují tvnoviny.sk. "Když jsem viděla video, které ti kluci natočili, myslela jsem, že zkolabuju," řekla příbuzná zmláceného mladíka.

Související obsah

Záběry nyní zkoumá policie, žádné obvinění zatím nepadlo. Čeká se totiž na verdikt znalců, kteří nyní budou mít hlavní slovo.

lud, TN.cz

K tématu Slovensko

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz