Dara Rolins

Daru a Rytmuse už nic nepojí! Za vztahem udělali poslední tečku

Daru a Rytmuse už nic nepojí! Za vztahem udělali poslední tečku
Zdroj: Instagram

Zpěvačku Daru Rolins a rappera Rytmuse už nic nedrží pohromadě. Několik měsíců po rozchodu přišlo majetkové vypořádání. Dvojice se musela dohodnout především na tom, kdo si nechá společně postavenou vilu v Tuchoměřicích. Teď už je to jasné.

Dara a Rytmus oznámili rozchod v březnu s tím, že zůstávají dobrými přáteli. Stále je ale čekal náročný úkol - rozdělení společného majetku. Když spolu chodili, postavili si totiž domek v Tuchoměřicích u Prahy.

Expartneři se nakonec podle informací slovenského portálu cas.sk dohodli, že vila připadne zpěvačce, která tu vychovává desetiletou dcerku Lolu. Z domu tak musel Patrik Vrbovský, kterému to ale zjevně nevadí. Na instagramu se totiž stále chlubí novou láskou.

 

Podívejte se, jak to vypadá uvnitř domu, který si Dara s Rytmusem postavili:

Přitom ještě před půl rokem působili Dara s Rytmusem jako dokonalý pár a jen málokdo by řekl, že vztah nevydrží. Za poslední rok se ale podle vlastních slov odloučili a nakonec to byla známá hudebnice, kdo inicioval rozchod.

Po konci vztahu tedy připadl Daře i společný dům, který už údajně dva týdny patří výhradně jí. Samozřejmě Rytmusovi jeho díl, který podle realitního makléře musel stát statisíce eur, vyplatila. Šlo o poloviny současné hodnoty vily.

Související obsah

Dara a Rytmus si totiž nepostavili jen tak ledajaký domek, ale spíše luxusní sídlo. Stojí na obrovském pozemku s výměrou 1008 metrů čtverečních nedaleko lesa. "Daře se tam bydlí dobře, zařídila si to podle svých představ. I pro Lolu je to domov," svěřil se portálu zdroj blízký expartnerům.

Otázkou ale zůstává, zda opravdu dokážou bývalí milenci zůstat přáteli. Rytmus totiž zahltil sociální sítě fotkami se současnou partnerkou Jasminou Alagič, o které mluví i píše, jako by nikdy jinou nemiloval. A právě to Daru mrzí: "Prezentuje nový vztah tak, jako kdyby všechny ty pravé emoce prožíval poprvé až teď," svěřila se.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Dara Rolins

Důležité Události

Krátká zpráva

Kvůli těžbě v dolu Turow zaplatí Poláci 500 tisíc eur denně

Polsko bude muset kvůli Turowu platit penále 500 tisíc eur denně. Soudní dvůr EU tak vyhověl české stížnosti. Hnědouhelný důl, který měla polská vláda podle EU dávno zavřít, stále funguje kousek od českých hranic. Polská strana nerespektovala předběžné rozhodnutí o přerušení těžby z května. Vyplývá to z tiskové zprávy soudu.

Píše se na Deník.cz