Vážná hromadná nehoda v neděli ráno uzavřela hlavní tah z Plzně do Karlových Varů. Srazily se celkem tři vozy - dodávka a dvě osobní auta. Při incidentu se tři lidé zranili.
Nehoda se stala v úseku mezi Chotíkovem a Novou Hospodou. "Směrem na Plzeň jel řidič s vozidlem Volkswagen Passat, po osmé hodině ráno odbočoval vlevo a za ním jel řidič Mercedesu Sprinter, který nedodržel bezpečnou vzdálenost," vysvětlila okolnosti nehody TN.cz mluvčí policie Dana Ladmanová.
Dodávka do vozidla před sebou narazila a odmrštila ho do protisměru, kde zrovna projížděl další vůz - Citroen Berlingo. "Řidič citroenu chtěl zabranit střetu, strhl řízení vlevo a narazil do Mercedesu," dodala mluvčí.
Všechny tři vozy se tak postupně srazily. Tři muži skončili v nemocnici, nikdo z nich by neměl být ohrožen na životě. "Dechové zkoušky byly u všech řidičů s negativními výsledky. Škoda se odhaduje na 100 tisíc korun," zakončila Ladmanová.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz