Pohřešovaná osoba

Zmizel Kristián, rodina je zoufalá. Prázdné auto našli u přehrady!

Policie od včerejška pátrá po 26letém Kristiánu Svozilovi z Písecka. Pátrači našli jeho osobní auto u Podolského mostu přes Orlickou přehradu, ale po mladíkovi jako by se slehla zem.

Šestadvacetiletý muž odešel z domova v neděli večer. Doma ale nechal veškeré doklady i mobilní telefon. Nevzal si s sebou ani žádnou hotovost. Rodiče se o něj báli a tak informovali o jeho odchodu policii.

Podle policie si ale neumějí vysvětlit, proč a kam zmizel. Před odchodem se údajně ani nepohádali. V každém případě je znepokojilo jeho opuštěné auto u Orlické přehrady. Už včera policie povolala vrtulník s termovizí, který zatím neúspěšně v lokalitě kolem Orlické přehrady pátral.

"Do pátrání po pohřešovaném šestadvacetiletém mladíkovi byly zapojeny desítky policistů a hasičů. Včera byla zapojena do pátrání i letecká služba a policejní kynologové," prozradila v pondělí pro TV Nova mluvčí jihočeských policistů Lenka Krausová.

Související obsah

Rojnice policistů pročesávaly okolí i v pondělí. Do pátrání se zapojili i dobrovolníci. zatím ale nemají o mladíkovi žádné zprávy. Policisté také na vodní plochu spustili člun s pátrací hlídkou. Kristián Svozil je hubený, sto devadesát centimetrů vysoký. Má hnědočerné vlasy a zelené oči.

Policie pátrání před polednem ukončila a v tuto chvíli vyhodnocuje, jaké další kroky podnikne. Do lokality se zřejmě opět vrátí v úterý.

vbo, Michaela Klárová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz