Domácí

Auto vjelo na přejezd a srazil ho vlak. Chlapec (2) nehodu nepřežil

Auto vjelo na přejezd a srazil ho vlak. Chlapec (2) nehodu nepřežil
Zdroj: TV Nova

U Staňkova na Domažlicku došlo ve středu v podvečer k vážné dopravní nehodě. Vlak tam na přejezdu smetl osobní automobil. Dvouleté dítě nehoda nepřežilo.

"Řidič nerespektoval výstražné červené světlo a vjel na přejezd. Na místě jsou i dvě zraněné děti," potvrdila TN.cz mluvčí domažlických policistů Dagmar Brožová.

Podle policie informací měly být v autě dvě ženy a dva chlapci (2 a 4 roky). Mladší z nich byl velice těžce zraněný, přiletěl pro něj dokonce vrtulník. Následkům zranění následně podlehl. Zdravotní stav druhého z chlapců by měl být také velmi vážný, píše Právo.

"Kolem 18. hodiny jela 25letá řidička s vozidlem značky Ford po silnici třetí třídy ve směru od obce Krchleby. V obci Staňkov na Domažlicku v ulici Rašínova vjela na nechráněný železniční přejezd, kde se střetla s vlakovou soupravou přijíždějící od Plzně. Ve vozidle kromě řidičky cestovala ještě 23letá žena a dvě nezletilé osoby. Došlo ke zranění všech čtyř osob ve vozidle. Všechny okolnosti události budou předmětem dalěího šetření," doplnila mluvčí plzeňských policistů Markéta Fialová.

Web Českých drah uvádí, že v úseku byl zcela přerušen vlakový provoz. Omezení by trvalo zhruba do 22 hodin. Nikdo ze 40 cestujících ve vlaku nebyl zraněný.

nor TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž, identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab, si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k odstrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz