Přepadení

Chlapci strhli důchodce z kola, bili ho do hlavy! Utekli z ústavu

Dva uprchlíci z výchovných ústavů podle policie surově přepadli v Hodoníně seniora a chtěli ho oloupit. Muž jel na kole, ze kterého ho údajně srazili, bili ho do hlavy a nakonec mu nastříkali do tváře sprej. Důchodce skončil v nemocnici a oba útočníky chytila policie.

Brutální útok se odehrál v podchodu vlakového nádraží a jeho terčem se stal 81letý muž, který jel na kole. Mladík ho se svým nezletilým kumpánem podle policejních záznamů napadli a po úderech pěstí do hlavy ho srazili na zem.

Zatímco mladší hoch z místa činu odešel, starší násilník znovu seniora mlátil a chtěl po něm údajně peníze. Když zjistil, že žádné nemá, tak mu měl nastříkat do obličeje barevný sprej, který u seniora našel. Pak utekl.

Související obsah

Důchodce skončil v nemocnici. Oba agresory zadržela policie a mladšího z nich předala zpět do výchovného ústavu. Starší pachatel, který má i přes svůj nízký věk na svědomí řadu deliktů, skončil v policejní cele. Policisté navrhnou jeho vzetí do vazby. Za loupež mu hrozí až pět let vězení.

Ondřej Požár/epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz