Karel Gott

Karel Gott slaví 79. narozeniny! Má prý velké plány do budoucna

Zpěvák Karel Gott dnes slaví 79. narozeniny, a tak štáb televize Nova za naším Božským Karlem vyrazil do jeho vily na Bertramce, aby mu jako první popřál. Mistr se prý cítí skvěle a má velké plány do budoucna.

Karla Gotta jsme zastihli na Bertramce ve výborné náladě. A jako dárek k 79. narozeninám jsme mu předali láhev dobrého pití. "No to snad kvůli vám budu muset začít pít," smál se mistr.

Jak bude probíhat narozeninová oslava, už má jasno: "Já sebe oslavovat nebudu, já se nechám oslavit. Když přinesou nějaké vtipné dárky, nemusí to být nic drahého, můžou klidně čekat na smích... ale uvidím se s rodinou, a to mi bude moc dobře."

Zpěvák má za sebou vyprodaný koncert v největší hale v Česku a stále je prý plný dojmů. Uvažuje ale co by zlepšil. "Vždycky vzpomínám, co jsem mohl udělat lépe. Neopíjím se tou nádherou a standing ovation. Mít takovou návštěvu a ohlas po delší odmlce..." rozplýval se zpěvák.

Související obsah

Gott nedávno vydal také novou desku i stejnojmenný singl Ta pravá který mu napsal o plných 46 let mladší kolega. Videoklip má za měsíc přes milion zhlédnutí. "Musím říct, že Marek Ztracený se opravdui strefil. Vzniklo to naprosto spontánně. Přišel ke mně, že má písničku. Řekl jsem, že si ji rád poslechnu a řekl jsem: to chci zpívat!" doplnil mistr.

Karel Gott také nezapomněl pozdravit fanoušky a diváky TV Nova. Na jeho přání se podívejte ve videu výše.

nor TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz