Ubodání

Manželka muži řekla, že má malý penis. Chladnokrevně se pomstil

Manželka muži řekla, že má malý penis. Chladnokrevně se pomstil
Zdroj: TV Nova

Doživotí - tak zní verdikt pro realitního makléře Davida C. (49), který ve Velké Británii ubodal svou manželku Melanii (44) po hádce v opilosti. Kromě toho, že muže rozzuřil ženin výrok o velikosti jeho přirození, mu vadila i její lesbická aférka.

Podle výpovědi David údajně naprosto ztratil kontrolu nad svým chováním poté, co mu žena řekla věci, se kterými se nemohl ztotožnit - tedy že má malý penis a že měla aféru s jednou z kamarádek jejich dcery. Muže rozčílila především věta o tom, že "Katie je sexy ve spodním prádle".

Britský deník The Sun uvedl, že muže svědci popsali jako kontrolujícího a šikanujícího.

Událost se stala poté, co se pár účastnil alkoholové hry během silvestrovských oslav. Do hádky se pustili už po cestě domů, tam muž v ložnici ženu pobodal kuchyňským nožem do hrudníku a nechal ji tam napospas osudu. "Chtěl jsem jí dát lekci," řekl David u soudu. Pak se ale rozhodl zavolat policii: "Zabil jsem svou ženu. Začala být znovu j*****á. Nemůžu uvěřit tomu, že jsem to udělal. To ona mě celého doj****a."

Související obsah

Žena později svým zraněním podlehla. Muže, který je bývalým vojenským lékařem, nyní soud poslal do konce života do vězení. Melanie měla celkem čtyři děti.

ČTĚTE TAKÉ:

Penis se skutečně může zmenšovat: Tady jsou hlavní důvody PROČ! A jak tomu zabránit?

Třetina Čechů patří mezi žárlivce. Co pomůže?
7 PODEZŘELÝCH VĚT, které odhalí nevěrníka

nor TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz