Meghan Markle

Meghan pořádně rozhazuje! Za šaty utratila jmění, kdo to platí?

Meghan pořádně rozhazuje! Za šaty utratila jmění, kdo to platí?
Zdroj: Profimedia

Vévodkyně Meghan střídá šaty jako na běžícím pásu, a tak není divu, že ji nový šatník stál pořádné jmění. Za 16 outfitů, které měla od svatby při oficiálních akcích na sobě, zaplatila v přepočtu téměř pět milionů korun!

Na návštěvě Irska, kde doprovázela manžela prince Harryho, Meghan za jediný den vyměnila oblečení třikrát. Dohromady ji za osm týdnů, kdy je členkou královské rodiny, novináři vyfotili v 16 různých outfitech, většinou šatech. Píše o tom portál The Sun.

Na každou akci si Meghan oblékla něco jiného, ne jako Kate, která šaty, kabáty či svetříky nosí klidně několikrát. Vévodkyně ze Sussexu má navíc slabost pro luxusní návrhářské firmy, kterými jsou Givenchy, Chanel nebo Carolina Herrera.

Meghan si dává záležet také na doplňcích. Téměř pokaždé má jinou kabelku, náušnice, klobouk či lodičky. V jednom případě se zřejmě tak nemohla dočkat, až si novou tašku vezme, že na ní nechala ochranné prvky, které se mají před nosením sundat.

 

Od svatby s princem Harrym v polovině května Meghan za oblečení a doplňky utratila kolem 160 tisíc liber (téměř pět milionů korun). Nejdražší byl paradoxně asi ten nejméně slušivý outfit, který měla vévodkyně na křtu prince Louise. Dala za něj přes 63 tisíc liber (1,8 milionu korun).

Související obsah

Pokud vás, stejně jako Brity, okamžitě napadne otázka, kdo Meghan rozhazování platí, můžete být v klidu. Nejsou to peníze daňových poplatníků, pochází z fondů vévody z Cornwallu, tedy prince Charlese. A zatímco on poskytuje finance, cenné rady má Meghan od stylistky Jessiky Mulroneyové.

Ohlédnutí za královskou svatbou:

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz