Slovensko

Bratislavskou poliklinikou otřásl výbuch! Poškodil budovu i auta

Bratislavskou poliklinikou otřásl výbuch! Poškodil budovu i auta
Zdroj: tvnoviny.sk

Slovenští policisté, hasiči a záchranáři zasahují od ranních hodin ve zdravotním středisku v bratislavské čtvrti Vrakuňa. Podle svědků se ráno z budovy ozval výbuch. Následný požár zlikvidovali hasiči.

Podle webu TVNoviny.sk došlo ve zdravotním středisku v Bebravské ulici v bratislavské čtvrti Vrakuňa k explozi. Výbuch značně poškodil přední stěnu budovy a také auta, které byla před střediskem zaparkovaná.

"Když jsem odcházela od auta, slyšel jsem ránu jak z děla. Potom létalo sklo. Šla jsem se podívat, co spadlo. Pán z bytovky hned volal hasiče, byli tam rychle," řekla pro TVNoviny obyvatelka Vrakuně.

"Budova je značně poškozená a celá přední stěna je vyražená. Před pár týdny ji zrekonstruovali," řekl jeden z místních obyvatel slovenské tiskové agentuře TASR.

Související obsah

Že ve středisku došlo k výbuchu, potvrdili na facebooku i slovenští policisté. "Výbuch poškodil zdravotní středisko. Na místě zasahují policisté," napsala slovenská policie s tím, že další informace budou následovat.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Další podpora Ukrajiny. Spojené státy pošlou pomoc za 933 miliard korun

Šéf Bílého domu Joe Biden podepsal zákon o poskytnutí pomoci Ukrajině ve výši téměř 933 miliard korun. Vojenská a humanitární podpora je údajně nejvyšším balíkem americké zahraniční pomoci za posledních alespoň 20 let. Spojené státy Ukrajině od začátku války poslaly pomoc zhruba za 1,26 bilionu korun.

Píše se na Deník.cz