Prostitutka

Muž měl brutálně mučit kněžky lásky. Nechával je v lese nahé!

Teplická policie rozšířila počet případů muže, který měl ve městě surově znásilňovat prostitutky. V květnu vyšetřovatelé informovali o devíti napadených, obvinění nakonec rozšířili o další dva případy. Nevylučují ale, že napadených může být ještě víc - ženy se ve většině případů bály napadení ohlásit.

48letý muž měl prostitutky vozit za město a hodiny je znásilňovat a mučit. Zraněné pak vysadil třeba i nahé v lese. Ze strachu ale o svém napadení mlčely.

Policie na případu pracuje od března, kdy jim napadení přišla jedna z prostitutek nahlásit. Byla ale jediná, dalších osm policie vypátrala do května. Teď vyšetřovatelé rozšířili obvinění o další dvě napadené.

"Vyšetřovatelka obvinila vazebně stíhaného muže z dalších dvou napadení. Jeho trestní stíhání tak bylo oproti původním devíti ženám rozšířeno," uvedl mluvčí policie Daniel Vítek. 

Související obsah

"Choval se k nim moc ošklivě. Potom, kdy přijeli na smluvené místo, tak ženu pod nějakou záminkou bezdůvodně brutálně napadal," dodal kriminalista Jiří Dbalý.

Obviněný byl už v minulosti za znásilňování prostitutek odsouzen, z vězení vyšel loni a krátce poté prý s napadáním žen začal znovu. Hrozí mu až 13leté vězení.

mom/Martin Kočárek, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz