Řecko

Líbánky se změnily v horor! Nevěsta je zraněná, ženich zmizel

Líbánky se změnily v horor! Nevěsta je zraněná, ženich zmizel
Novomanžele rozdělil řecký požár Zdroj: facebook.com

Zoe a Brian měli svatbu nedávno, ale jejich manželství už postihla katastrofa. Irský pár si na líbánky vyrazil do řeckého Mati, které je nejvíce postižené masivními požáry. Nevěsta utrpěla vážná zranění, její manžel je nezvěstný.

Když oblast zachvátil požár, pár byl v hotelu. "Všude byl naprostý chaos. Byli nuceni utéct z jejich hotelu a vběhnout přímo do pekla,“ napsal Daily Mail.


Snažili se dostat do projíždějícího auta, ale všude kolem zuřily plameny. Při útěku se rozdělili a už se neshledali. Zoe utrpěla popáleniny na hlavě a ruce a nyní se nachází v řecké nemocnici. Její muž je nezvěstný.

Podívejte se na reportáž TV Nova o požárech v Řecku: 


"Nemohli byste potkat hezčí pár. Byli spolu tak šťastní,“ vyjádřil se k tragédii jejich přítel. Irské ministerstvo zahraničních věcí se snaží ženě pomoci, na hledání Briena se podílí i řecké vyhledávací týmy.

Související obsah


Příběh irského páru není jedinou tragédií, kterou si rozsáhlé požáry vyžádaly. Mezi oběťmi bylo údajně i šestiměsíční dítě, které umřelo, když se nadýchalo kouře.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny “svého“ politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimír Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny “svého“ tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz