Penis

Dobrá zpráva, pánové! Horka mají pozitivní vliv na velikost penisů

Dobrá zpráva, pánové! Horka mají pozitivní vliv na velikost penisů
Zdroj: Profimedia

Velká horka s sebou přináší i svá pozitiva. Vysoké teploty mužům podle lékařů zlepšují erekci a zvětšují penis. Tomuto fenoménu se říká „letní penis“.

Na příčině tohoto jevu se lékaři neshodnou. Někteří tvrdí, že je to tím, že se v letních měsících muži více potí a pijí víc vody, proto jejich pohlavní orgány vypadají „nafouknutě“.


Jiní jsou toho názoru, že horko způsobuje rozšiřování cév."Existuje důvod, proč lidé nejezdí na svatební cestu na severní pól,“ říká renomovaný urolog Dudley Danoff.


Britský výzkum z Villanova University navíc potvrzuje, že se lidem v létě zvyšuje sexuální libido. Podle vědců má větší náruživost na svědomí především vitamín D, získávaný ze slunečních paprsků. Ten podporuje tvorbu testosteronu a estrogenu. Výzkum podporují i výsledky statistik, podle kterých mají sexshopy až o pětinu vyšší tržby.

Související obsah


Plození dětí naopak vysoké teploty vůbec neprospívají. Horka mají negativní vliv na mužskou plodnost. Vědci se tudíž obávají, že globální oteplování může vést k výraznému poklesu porodnosti.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Penis

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman zůstává v nemocnici, vyšetření nedopadlo, jak se očekávalo

Prezident Miloš Zeman i nadále zůstává v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Mluvčí nemocnice Jitka Zinke uvedla, že by hlava státu měla zařízení opustit nejdříve ve středu. Podle dvou zdrojů z Hradu měl být Zeman původně propuštěn už v úterý, nicméně vyšetření nedopadla, jak se očekávalo, informuje Deník N.

Píše se na Deník.cz