Terorista

Terorista chtěl smrt prince George. Spoluvězeň mu pořezal obličej!

Terorista chtěl smrt prince George. Spoluvězeň mu pořezal obličej!
Zdroj: Profimedia

Anglický soud nedávno poslal do vězení teroristu Husnaina Rashida, který nabádal k útokům na prince George. Nyní se obětí útoku stal za mřížemi sám Rashid. Napadl ho jeden ze spoluvězňů.

Vězeň na teroristu, který se hlásí k Islámskému státu, zaútočil improvizovanou zbraní, kterou si vyrobil ze zubního kartáčku, do kterého zasadil žiletku, píše britský Daily Mail.

Podle svědků dvaatřicetiletý odsouzený terorista, který si trest odpykává v káznici Strangeways v Manchesteru, z napadení vyvázl s rozšklebenou ránou, která se táhne od jeho pravého ucha.

Zdroj z věznice uvedl, že všude v Rashidově cele byla krev. "Nikdo ho nemá rád za to, co udělal, jak vyhrožoval tomu malému princi. Takové věci tu ve Strangeways netolerujeme," nechal se slyšet anonymní zdroj.

Související obsah

Rashid, který má podle rozsudku za mřížemi strávit nejméně čtvrtstoletí, skončil v nemocnici a úřady už začaly vyšetřovat, jak k útoku vlastně došlo.

Soudy poslaly teroristu do vězení za to, že v chatovací skupině podněcoval další její členy k tomu, aby ve škole zaútočili na prince George, který nedávno oslavil páté narozeniny.

pez, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz