Eva Burešová

Hvězdu Tvojí tváře čeká operace! Z nemocnice uklidňuje fanoušky

Hvězdu Tvojí tváře čeká operace! Z nemocnice uklidňuje fanoušky
Zdroj: Instagram

Nepříjemně se léto zkomplikovalo hvězdě nové řady Tvojí tváře Evě Burešové (25). S ledvinovou kolikou skončila v sobotu v nemocnici a zítra ji čeká operace.

O svém zdravotním stavu informovala Burešová v neděli na svém Instagramu. "Teď vás poprosím o dobrou energii a sílu. Ledvinová kolika s ledvinovými kameny je bolest, která se dá přiblížit k porodu. Napište mi něco pěkného, ať se trochu nabiju," prosila své fanoušky Burešová. 

Zdroj: Instagram

Burešovou trápí kamínek na levé ledvině. "Čekali jsme, jestli kamínek vyjde sám, ale bohužel jsme zjistili, že se vůbec nehnul, takže mě zítra ráno převáží na Bulovku, kde mi budou pod anestezií kamínek vytahovat," svěřila se TN.cz muzikálová zpěvačka a herečka, kterou si diváci pamatují třeba ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným.

Mělo by se jednat o banální operaci, která by Evě neměla zkomplikovat ani účast v Tvoje tvář má známý hlas, jejíž natáčení začíná příští víkend.

Související obsah


V nemocnici si po operaci kvůli anestezii poleží minimálně jeden den, pak by měla být schopná normálně fungovat. "Začínáme točit v neděli, takže do té doby už budu v pohodě," dodala Burešová.

sik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz