Dálnice

Srážka tří dodávek na D6 u Prahy uzavřela dálnici na dlouhé hodiny

Na dálnici D6 se v pondělí vpodvečer srazily tři dodávky. K nehodě došlo v zúžení. Nehoda ochromila provoz na dálnici v ovbou směrech, zprůjezdnit se ji podařilo až po třiadvacáté hodině.

Auta se na karlovarské dálnici srazila krátce po 19. hodině. K nehodě došlo v zúžení, kde je provoz veden v režimu 1+2. Ve směru na Karlovy Vary jsou dva jízdní pruhy, ve směru na Prahu pak jen jeden a všechny jsou na stejné straně dálnice.

Nehoda na 12,5 km dálnici zcela zablokovala. V první chvíli nebylo ani jasné, v jakém směru havarované dodávky jely. Policisté museli provoz odklánět na starou silnici II/608.

Ta naštěstí vede podél dálnice, prochází ale několika obcemi, v místech se tak tvořily kolony. Jelikož je sjezd na 16. kilometru u Velké Dobré uzavřený, mohla se auta vrátit na dálnici až na 25. kilometru.

Související obsah

Následky nehody se podařilo odstranit až po třiadvacáté hodině. Podle stránek Ředitelství silnic a dálnic Dopravniinfo.cz je již dálnice průjezdná bez omezení. Příčiny nehody na místě vyšetřují dopravní policisté.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz