Zahraničí

VIDEO: Kamion téměř srazil vlak, řidič musel prorazit závory!

Polský řidič kamionu měl ve středu na železničním přejezdu ve slovenském městě Turany skutečně štěstí. Z dosud neznámých příčin vjel kamion na přejezd, když blikala výstražná světla, v tu chvíli se ale zavřely závory. Muž musel dupnout na plyn a závory prorazit. Rozjetý osobní vlak ho minul skutečně těsně, podle policie šlo o centimetry.

V úterý brzy ráno mohlo dojít ke strašlivé katastrofě. Polský kamion na poslední chvíli unikl brutální srážce s rozjetým rychlíkem.

Celý incident se odehrál na železničním přejezdu ve městě Turany. Kamion ze zatím neznámých příčin vjel na železniční přejezd, když blikala výstražná světla, což je na záběrech, které zveřejnila slovenská policie, dobře vidět.

V tu chvíli se ale závory zavřely a řidič i s kamionem zůstal uvězněný na přejezdu. Aby se vyhnul rozjetému rychlíku, který jel z Košic do Bratislavy, musel prorazit závory. Rychlíku se podle policie vyhnul o pár centimetrů.

Související obsah

Případem se okamžitě začala zabývat policie, řidič během incidentu nebyl pod vlivem alkoholu. Proč vjel na přejezd i přes výstražná světla, odhalí až další policejní vyšetřování.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz