Swingers party

Divoká swingers party skončila policejní razií. Zatkli 52 lidí

Divoká swingers party skončila policejní razií. Zatkli 52 lidí
Zdroj: profimedia.cz

Policie v Bělorusku vtrhla na swingers party, kde přistihla inflagranti víc než 50 lidí. Orgie byly organizovány dvěma nezaměstnanými lidmi, kteří se ilegální činností živili už dva roky.

Celý incident se odehrál v sobotu večer nedaleko hlavního města Běloruska Minsku. Na party se nacházel i pult s hudbou a improvizovaný bar se spoustou alkoholu.

Necudného večírku se účastnilo 34 mužů a 18 žen mezi dvaceti až pětačtyřiceti lety. Nechyběli mezi nimi páry, studenti, ale ani prostitutky.

Související obsah

Vstupné na orgie se pohybovalo v přepočtu kolem čtyř tisíc korun pro pány, ženy měly vstup zdarma.

Běloruské ministerstvo vnitra uvedlo, že se ze swingers party v Bělorusku stává čím dál větší hit.

kč, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů – Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz