Pivo

Pivo je zdravé! V pivovaru vyvinuli dokonce ležák s příchutí vagíny

Pivo je zdravé! V pivovaru vyvinuli dokonce ležák s příchutí vagíny
Zdroj: Profimedia

Konečně výzkum, který nahrává štamgastům! Nejen že Vás pivo v parných dnech zbaví žízně, teď vědci z Hong Kongu prokázali, že je zdravé. A nejen to. Odteď můžete ochutnat i pivo s příchutí vagíny.

Přestože dietolog by Vám pivo nedoporučil kvůli jeho velké kalorické hodnotě, nelze mu upřít, že má spoustu nutričních složek, obsahuje velké množství vitamínu B a minerálů. Teď už ale víme, že dokonce snižuje riziko srdečních chorob a podporuje zdraví mozku!

Vědci z Hong Kongu ve své studii prokázali, že pivo může redukovat rozvoj cukrovky nebo předcházet onemocnění tepen a srdce. Ale všeho poskrovnu! Pro muže je ideální mírou necelý půllitr, pro ženu necelá čtvrtina litru denně! S výzkumem přišel páteční Daily Mail.

Související obsah

Novinku ve vaření tekutého chleba zaznamenali také Poláci. Ti vyvinuli pivo s chutí poševních sekretů. "Představte si ženu Vašich snů, objekt Vaší touhy. Její šarm, sexualitu, vášeň. Teď můžete vyzkoušet jak chutná, jak voní, slyšet její hlas," představuje pivovar na svých stránkách nejnovější výrobek. K navození chuti prý byly použity hi-tech mikrobiologické techniky, při kterých vědci izolovali a připravili bakterie kyseliny mléčné z vaginy jedinečné ženy. Zprávu publikoval čtvrteční Mirror.

kč, tn.cz/ dailymail.co.uk
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz