Vévodkyně Meghan

Meghan ukázala, co neměla! Tento knoflíček měl zůstat zapnutý

Meghan ukázala, co neměla! Tento knoflíček měl zůstat zapnutý
Zdroj: Profimedia

Místo oslavou trávila vévodkyně Meghan své narozeniny na svatbě. Znovu se ukázala v elegantním outfitu, který vypadal bezchybně. Jenže Meghan rozepla až moc knoflíčků na košili...

Meghan slavila v sobotu 37. narozeniny, poprvé jako členka královské rodiny. Žádná bouřlivá párty se ale nekonala, vévodkyně ze Sussexu spolu s manželem vyrazila na svatbu jednoho z jeho nejlepších přátel, píše portál The Sun.

Princ Harry šel bývalému spolužákovi Charliemu Van Straubenzeemu za svědka, proto Meghan na svatbu přicházela sama. A právě v té chvíli si fotografové všimli, že díky rozepnuté košili jde vidět až příliš.

 

Ve výstřihu se Meghan skvěla černá krajková podprsenka. I vévodkyně po chvíli zpozorovala chybu ve svém outfitu a rychle se snažila horní knoflíček zapnout. Po boku manžela pak doslova zářila, když z kostela odcházela.

Související obsah

Svatba se konala v kostele Svaté Panny Marie ve Frenshamu. Charlie si bral dlouholetou přítelkyni Daisy Jenksovou. Snoubenci se objevili také na květnovém obřadu Harryho a Meghan, který se odehrával na hradě Windsor.

Připomeňte si královskou svatbu prince Harryho a Meghan Markle: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Vévodkyně Meghan

Důležité Události

Krátká zpráva

Bitcoin zažil strmý pád, cena měny klesla o 70 tisíc korun

Cena digitální měny bitcoin zažila v pátek strmý pád. Může za to krok čínské národní banky, která oznámila, že platby ve virtuálních měnách jsou nezákonné. Hodnota bitcoinu klesla o zhruba 70 tisíc korun na 901 478 korun za kus.

Krátká zpráva

Babiš bude mít příští středu návštěvu, přijede za ním maďarský premiér

Předsedu vlády Andreje Babiše (ANO) příští středu navštíví maďarský premiér Viktor Orbán. Babiš Orbána přijme v Kramářově vile, kde spolu projednají hospodářskou a průmyslovou spolupráci, obranu, migraci a dopady pandemie covidu-19. Oba premiéři se pak setkají i s vicepremiérem Karlem Havlíčkem (za ANO), maďarským ministrem zahraničních věcí a obchodu Péterem Szijjártem a ministrem pro inovace a technologie Lászlem Palkovicsem. Hlavní náplní jejich setkání bude návštěva společnosti AERO Vochody AEROSPACE, která se zaměřuje na konstrukci a výrobu vojenských a civilních letadel.

Píše se na Deník.cz