Tragická smrt

Pervitin místo cereálií! Chlapec snědl snídani svého otce

Pervitin místo cereálií! Chlapec snědl snídani svého otce
Zdroj: Policie

Osmiletý chlapec v Crothersville zemřel poté, co snědl k snídani místo cereálií pertivin z talíře svého otce. Ten odmítl v kritickém momentě zavolat policii, protože se nechtěl vrátit zpět do vězení. Nyní čelí obvinění z nedbalosti, která způsobila smrt jeho syna.

Curtis Collman III. zemřel 21. června poté, co svému otci snědl z talíře drogu, protože měl hlad a nemohl najít nic k jídlu. Podle toxikologické zprávy užil malý Curtis až 180násobek smrtelného množství, uvedl server DailyMail.

Když si jeho otec, Curtis Gilbert Collman, uvědomil, že jeho syn upadá do šoku, zavolal místo záchranné služby svému příteli. Ten okamžitě navrhl zavolat polici, Collman však vytáhl svou zbraň a vyhrožoval, že zabije nejen sebe, ale také svou přítelkyni.

Související obsah

Nakonec vzal chlapce do domu svých rodičů, kteří již zavolali pomoc. Přivolaní záchranáři však chlapci nedokázali pomoci, ten v záchvatech křečí zemřel.

Collman byl obviněn ze zanedbání péče a následné smrti, držení střelné zbraně, krádeže a mimo jiné také z případu sexuálního zneužití. Nyní mu hrozí 20 až 40 let vězení.

ls, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Tragická smrt

Důležité Události

Píše se na Deník.cz