Smrt

To trhá srdce! Dívka naposledy objímá umírajícího přítele (†16)

To trhá srdce! Dívka naposledy objímá umírajícího přítele (†16)
Zdroj: facebook

Dojemná fotka 15leté dívky, která se loučí s umírajícím přítelem, obletěla svět. Stephanie musela dát sbohem Blakeovi, jehož rodina se rozhodla odpojit ho od přístrojů. Chlapec měl nevratně poškozený mozek. Bylo mu pouhých 16 let.

Blake Ward byl zdravý mladý muž, který si užíval života se svou krásnou přítelkyní. Vše se ale změnilo poté, co odjel na rodinný výlet do přímořského městečka Tywyn ve Walesu. Píše o tom britský portál Daily Mail.

Na pláži se Blake ještě se dvěma dalšími chlapci rozhodl, že si zaplavou, aby se zchladili. Strhl je však silný proud, který je zanesl daleko od pobřeží, a záchranné složky rozjely rozsáhlé pátrání. 

Chlapce hledaly dvě helikoptéry, tři záchranné čluny, dvě pobřežní stráže a záchranáři, pomáhala i policie. Pátrání bylo nakonec úspěšné, všechny tři kamarády se podařilo najít. Blake byl ale ve vážném stavu přepraven do liverpoolské nemocnice.

Přes všechnu snahu lékařů se ale Blakea nepodařilo zachránit. Lékaři ho připojili k přístrojům, měl ale nevratně poškozený mozek. Po pěti dnech proto rodina rozhodla o jeho odpojení, což těžce nesla jeho přítelkyně Stephanie Rayová

Dívka v nemocnici trávila veškerý čas a nakonec se rozhodla k poslednímu dojemnému rozloučení. Vznikla tak fotografie, na které leží svému příteli na hrudi a objímá ho. Snímek pak s dojemným komentářem sdílela na sociální síti.

Související obsah

"Dnešek byl pro mě nejtěžším dnem, dnem, na který nikdy nezapomenu," napsala Stephanie. "Byla jsem vedle něj celou dobu. Všichni víte, že Blake byl milující člověk, který by pro pro každého udělal cokoli. Včera nám ale řekli, že se nikdy nezotaví, protože jeho mozek byl nenávratně poškozen. Museli jsme tedy udělat těžké rozhodnutí a nechali ho jít," dodala.

Podle Stephanie její partner netrpěl, necítil žádnou bolest a do posledních chvil s ním byla rodina. "V mém srdci budeš mít vždy speciální místo a nikdy na tebe nezapomenu. Leť vysoko, lásko. Jednou na mě budeš hrdý. Miluji tě a vždy budu," rozloučila se Stephanie.

lč, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz