Pátrání

Míša (17) zmizela i se svojí skoro roční dcerou. Pomozte ji najít!

Míša (17) zmizela i se svojí skoro roční dcerou. Pomozte ji najít!
Zdroj: Policie ČR

Středočeští policisté prosí o pomoc při pátrání po sedmnáctileté Michaele Péčové a její roční dceři Diance. Nikdo o nich už téměř týden neslyšel.

Poslední informace o Michaele pocházejí z rána 2. srpna. To se nacházela v Čechticích. Pohřešovaná odjela od svých rodičů i se svou téměř roční dcerkou, po které kriminalisté také pátrají.

Matka s dcerou měly společně odjet do výchovného ústavu, tam už ale nedorazily. Naposledy se Míša ozvala týž den. Telefonovala svým rodičům, že jí ujel vlak z Benešova do Černovic a že do ústavu tedy dorazí později. Od té doby o ní nikdo nic neví.

Související obsah

Michalela Péčová je zdánlivého stáří 17 až 18 let. Má štíhlou postavu a přibližně 168 centimetrů. Má tmavé dlouhé rovné vlasy a hnědé oči. Mohla by mít piercing u rtu a v pupíku, na levé stehno si nechala vytetovat růži. Dalším znakem jsou jizva na palci pravé ruky a velká vertikální jizva na zádech vlevo dole. Naposledy byla oblečena do bílých krajkových kraťasů. Měla u sebe šedobílý dětský kočárek a modročernou sportovní tašku s věcmi.

Zdroj: Policie ČR

Diana Péčová vypadá na jeden až dva roky. Vysoká je v rozmezí 65 až 70 centimetrů.

Pokud máte jakékoli informace o matce nebo dceři, kontaktujte prosím kriminalisty na čísle 974 871 531 nebo na čísle 158. Informace o pohřešovaných také přijme jakákoli policejní služebna.

kč, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz