Zabití

Muž chtěl letadlem zabít manželku a dítě, pří náletu zemřel sám

K hrůznému činu se odhodlal sedmačtyřicetiletý Duane Youd žijící v Utahu. Po hádce s manželkou se rozhodl, že zabije ji a syna, kteří byli uvnitř domu. Půjčil si proto letadlo a narazil s ním do svého obydlí. Sám v ohni uhořel. O incidentu informoval DailyMail.

V ten samý den se Youd se svou manželkou vydali do amerického Fork Canyonu, kde pili alkohol a mluvili o svých problémech. Youd byl zadržen kvůli podezření z domácího násilí, pak byl ale propuštěn na kauci.

Související obsah

Muž, který údajně pracoval jako zkušený MedEvac pilot (pilot lékařské evakuace), zajel na nedaleké letiště a zde si vypůjčil letadlo Cessna Citation Jet 525. Poté vzlétl, aby stroj navedl na svůj dům, ve kterém v ten moment byla jeho manželka s dítětem.


 

Většina domu sice zůstala neporušená, předek nemovitosti ale silně ohořel. Rodina se naštěstí dostala v pořádku ven. Muž ale takové štěstí neměl, uhořel v plamenech.


Podle soudních záznamů se Youd v dubnu dohodl na šestiměsíční manželské a rodinné terapii poté, co na něj byla podána žaloba z důvodu domácího násilí.

kč, TN.cz

K tématu Zabití

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz