Turistka

Turistka řekla, jak přežila 10 hodin v moři. Spadla z lodi na Jadranu

Turistka řekla, jak přežila 10 hodin v moři. Spadla z lodi na Jadranu
Zdroj: Twitter

Z trajektu na Jadranu v noci na neděli spadla 46letá turistka z Británie. Kay Longstaffová popsala, jak dokázala v moři přežít deset hodin, než ji objevili záchranáři. Podle nich neměla žádná zranění a byla v dobrém stavu.

Jóga, fitnes a zpěv. To jsou tři věci, které doslova držely nad vodou Kay Longstaffovou. Britka v noci na neděli spadla z trajektu nedaleko chorvatského pobřeží. Záchranné týmy ji z moře vylovily až kolem půl desáté ráno.

Ve vodě tak musela Kay strávit téměř deset hodin. Našli ji necelých 100 kilometrů od břehu. Záchranáře překvapilo, že dokázala ve vodě tak dlouho přežít. Neutrpěla ani žádná zranění, z nemocnice ji po prvotním ošetření propustili.

Podívejte se na místo, kde ženu zachránili: 

"Spadla jsem z trajektu Norwegian Star a ve vodě jsem byla asi deset hodin. Pak mě zachránili tihle skvělí kluci," napsala Kay na sociální síť a přiložila fotografii sebe s pěti záchranáři. Všem za pomoc poděkovala, píše portál Daily Mirror.

Podle jednoho ze záchranářů Kay ihned popsala, jak se jí povedlo přežít. "Tvrdila, že trénink jógy jí pomohl, protože je díky němu fit. Zároveň říkala, že si zpívala, aby jí nebylo v moři přes noc chladno," citoval potápěče portál.

Související obsah

Zatím není jasné, jestli Britka, která v současnosti žije ve Španělsku, z trajektu opravdu spadla, nebo skočila. Pracovníci trajektu zkoumají záznamy z bezpečnostních kamer a o případ se začali zajímat i policisté.


ČTĚTE TAKÉ:

POKUS O SEBEVRAŽDU v přímém přenosu: Muž se rozhodl přeprat žraloka! Mělo to krvavý konec

Jaká je vaše fyzička? OTESTUJTE SE!
Desatero pro vaši kondici: Jak se udržovat fit, i když jste díky rodině v jednom kole?

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz