Youtubeři

Mladý Youtuber zemřel v autě, zabil také mámu s dítětem v protisměru

Mladý Youtuber zemřel v autě, zabil také mámu s dítětem v protisměru
Zdroj: San Diego Police Department/San Diego Fire Rescue, YouTube/McSkillet

Americký Youtuber McSkillet, který se proslavil především díky svým herním videím, tragicky zahynul při hromadné dopravní nehodě. Podle všeho za ni mohl právě McSkillet, když to se svým luxusním McLarenem napálil v rychlosti přesahující 160 km/h do dalších vozů. Spolu s ním zemřeli také další dva lidé. Podle některých zdrojů chtěl mladík spáchat sebevraždu.

Ještě nedávno se McSkillet chlubil na YouTube svým sporťákem McClaren, který si pořídil za 155 tisíc dolarů (necelých 3,5 milionu korun). Událost se stala v San Diegu, svědci popsali, že se auto řítilo šílenou rychlostí v protisměru. Dalších sedm aut se dostalo do kolize a nastal výbuch, jedna z obětí dokonce z vozu vylétla.


Na místě zemřel jak 18letý Youtuber, tak 43letá žena a její 12letá dcera, které jely v protijedoucím SUV.


Jedna ze svědkyň popsala, že tragická scéna byla jak z filmu. "Všechna auta zastavovala. Byl tam kouř, oheň,obrovský hluk. Jakmile jsem se podívala před sebe, viděla jsem, jak tam auto letí vzduchem a valí se po silnici," řekla žena podle webu The Sun.

Související obsah


Jen asi zhruba půl hodiny před událostí projel McSkillet ještě plot u základní školy a rozbil tam okno. Pak v plné rychlosti odjel pryč a málem přejel další osobu. "Bál jsem se, že srazí dva lidi, kteří stáli u brány. Chtěli ho posunky zastavit, ale vůbec se jim to nepodařilo. Kdyby neuhnuli, prostě by je přejel," popsal svědek.


Osmnáctiletý Youtuber McSkillet se proslavil herními videi, ve kterých se zaměřoval především na střílečky - nejvíce na oblíbenou hru Counter Strike. Díky té si přišel na slušné peníze, protože pro hru tvořil designy zbraní na míru.

Související obsah


Nedávno byl ale jeho online obchod zablokován, protože se prokázalo, že byl zapleten do hazardního webu, který kupčil právě s designy zbraní do hry. Kvůli tomu také přišel o přístup ke stovkám tisíc dolarů, kvůli čemu se mohl chtít zabít.

nor TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz