Krimi

Sexuální útoky na dívky v Praze na kolejích. Policie hledá svědka

Sexuální útoky na dívky v Praze na kolejích. Policie hledá svědka
Zdroj: Policie ČR

Policie hledá muže, který sexuálně napadal mladé dívky na strahovských kolejích v Praze. Všem dívkám se naštěstí podařilo utéct. Policie zveřejnila popis a fotografii důležitého svědka a žádá veřejnost o pomoc při pátrání.

Od pátečního dopoledne pražští kriminalisté usilovně pátrají po dosud neznámém násilníkovi, který obtěžoval se zřejmým sexuálním podtextem mladé dívky v prostoru vysokoškolských kolejí na Strahově. Napadeným dívkám se naštěstí podařilo útočníkovi vymanit a utéct.

"Kriminalistům se dalším šetřením podařilo získat cenné informace a zároveň zajistit záznamy z městského kamerového systému, které v inkriminovanou dobu zachycují svědka důležitého pro další vyšetřování. Tento muž se podle všeho pohyboval krátce po půl deváté ráno v ulici Vaníčkova a v prostoru autobusové zastávky MHD Koleje Strahov vyčkal na příjezd linky 143, kdy následně tímto spojem odjel ve směru do centra,“ uvádí k případu mluvčí policie Andrea Zoulová.

Zdroj: Policie ČR

Popis hledaného muže:


• věk cca 30 let
• cca 183 centimetrů vysoké, štíhlé postavy
• tmavé vlasy
• oblečen do černých teplákových kalhot s bílým pruhem po stranách, trika s krátkým rukávem s bílo-modrými pruhy či kostkami
• na pravé ruce v oblasti lokte nalepenou bílou či světlou náplast
• během chůze výrazně napadal na pravou nohu
• při sobě měl černou ledvinku nebo tašku přes rameno
• budil dojem osoby, která je pod vlivem OPL nebo nemocná

Související obsah

Vyšetřovatelé s ohledem na závažnost případu uvítají jakékoli informace k pohybu nebo identifikaci tohoto důležitého svědka, jehož podobu bezpečnostní kamery zachytily. Tyto poznatky mohou občané neprodleně předat operátorům tísňové linky Policie ČR 158.

"Policisté uvítají i případné svědectví dalších dívek a žen, které v této oblasti v posledních dnech nějakému sexuálnímu obtěžování čelily,“ dodává mluvčí Zoulová.

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz