Zajímavosti

Vztahy ničí hádky o peníze. Za toto partneři utrácejí. PŘEHLED

Nejčastějším důvodem hádek mezi partnery jsou rozdílné názory na to, za co utrácet peníze, ať už se jedná o boty, oblečení, cigarety nebo zábavu. To, co jsou lidé ochotni odpustit sobě, partnerovi často netolerují. Podle nejnovějšího průzkumu dokonce přibývá mužů, kteří nejsou ochotni dávat své polovičce žádné peníze.

Podle psychologů jsou peníze jedním z nejčastějších důvodů hádek ve vztahu. Muži i ženy je totiž rádi utrácejí, ale za co, na tom se neshodnou.
 

Ženy svým milým nejčastěji vyčítají kouření, časté návštěvy hospod a utrácení za alkohol, ale najdou se i další důvody. Neřestí mužů jsou drahá auta, motorky a například i elektronika.
 

Pánům se zase nelíbí záliba jejich partnerek v nakupování. Oblíbenou větou žen je "nemám co na sebe". Nákupy oblečení jsou tak zálibou u řady z nich. Ženskou slabostí jsou i boty. Výjimkou tak nejsou ani desítky párů v botníku. Muži z toho ale šílí.
 

"Přítelkyně mého syna má tolik bot jako stonožka," uvedl jeden z oslovených mužů v anketě.
 

Tím, co nás rozděluje, je i jídlo. Nejenom že máme rozdílné chutě, ale ženy většinou utratí téměř o tři tisíce za měsíc více než muži.
 

Související obsah

Podle nejnovějšího průzkumu přibývá mužů, kteří nejsou ochotni půjčit své partnerce ani malé finanční částky. Ochota půjčit partnerce peníze je podle odborníků ovlivněna věkem. Ti nejmladší by se o své milé prý postarali. Jenže až vyrostou, pomůže podle průzkumu každý pátý.
 

V České republice lidé ročně uzavřou téměř 53 tisíc svateb. A pětina ze snoubenců podepisuje předmanželskou smlouvu.
 

sei, Klára Pospíšilová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz