Zahraničí

Matka plánovala znásilnění vlastních dětí. Dostala 50 let

Matka plánovala znásilnění vlastních dětí. Dostala 50 let
Zdroj: Profimedia

Matka si s tajným milencem vyměňovala fotky svých dětí přes WhatsApp. Na fotkách bylo zaznamenáno jejich zneužívání. Konverzaci odhalil přítel matky a následně vše nahlásil na policii. Matku i milence poslal soud na 50 let do vězení.

Soud v Portsmouthu ve Velké Británii řešil otřesný případ matky (22), která plánovala znásilnění svého malého syna a pětileté dcery přes WhatsApp. Přes aplikaci měla posílat fotky dětí svému tajnému milenci (25), se kterým si také vyměnila přes 12 400 zpráv. Jejich konverzace zahrnovala plány na sexuální zneužívání obou dětí, které prováděli po dobu čtyř měsíců, uvedl britský deník Mirror.

Související obsah

Na vše přišel partner matky, který o ničem neměl ani tušení. Konverzaci si přečetl na jejím mobilu. Zde se matka milenci také svěřovala, že miluje, když s ním může zneužívání plánovat. Matka také podávala své dceři tablety na spaní, aby mohli zneužívání provádět.

Během soudního řízení, které probíhalo několik měsíců, matka tvrdila, že je duševně nemocná a ke všemu ji přinutil její milenec. Ten zase vše odmítal.

Související obsah

Soud oba jednomyslně odsoudil k 50 letům vězení. Matka také musí vykonat polovinu trestu, aby měla nárok na podmínečné propuštění. Její milenec musí odsedět dvě třetiny jeho trestu.

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz