Smrt

"Je to smrtící past!" Zaměstnanec popsal hotel, kde zemřeli turisté

"Je to smrtící past!" Zaměstnanec popsal hotel, kde zemřeli turisté
Zdroj: Profimedia

Bývalý pracovník hotelu v Hurghadě, kde záhadně zemřel britský pár, popsal tamní otřesné podmínky. Podle něj jde o smrtící past. Policie úmrtí Johna a Susan Cooperových stále vyšetřuje.

Brit Sean McLoughlin pracoval v hotelu Steigenberger Aqua Magic v létě 2013. Prvních devět dní trpěl průjmy a nevydržel ani šest měsíců, které měl ve smlouvě. Po smrti britských manželů, kteří byli v Hurghadě na dovolené, promluvil pro portál The Sun.

"Už tehdy to byla smrtící past. Jsem překvapený, že trvalo tak dlouho, než někdo doopravdy zemřel. Jídlo bylo pekelné a boilery spravovali lidé, kteří ani nevěděli, co dělají. Viděl jsem, jak v kuchyni umývají jídlo místní vodou," popsal Sean.

Když si prý na podmínky stěžoval, nikdo z vedení ho neposlouchal. "Řekl jsem jim, že je to špatné, ale všem to bylo jedno," prohlásil Brit. Na pokrmy, ze kterých měli zažívací potíže, či nedovařené kuře si stěžovalo několik hostů.

Po dvou měsících musel Sean skončit, protože měl nehodu na motorce, už dříve chtěl navíc rozvázat smlouvu. "Potřeboval jsem potvrzení, že mohu létat, abych se dostal domů. Normálně bych ho nedostal, ale zaplatil jsem a šlo to. Celá země je zkorumpovaná," tvrdí.

Související obsah

John a Susan Cooperovi zemřeli jen několik hodin po sobě. Policie záhadné úmrtí vyšetřuje, první informace přitom hovořily o tom, že 69letý muž zemřel na infarkt a 65leté ženě se zastavilo srdce v šoku z tak zdrcující zprávy.

Dcera turistů, která byla na dovolené s nimi, ale tvrdí, že je "zabilo něco v jejich pokoji". Nejdříve se spekulovalo o úniku oxidu uhelnatého, ten ale vyšetřovatelé vyloučili. Další odpovědi by měly přinést kompletní výsledky pitvy.

Případ ze začátku měsíce, kdy žralok v Egyptě zabil českého turistu: 

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz