Nehoda

Auto dostalo smyk, srazilo se s jiným! 6 zraněných včetně dětí

Šest lidí museli ošetřit záchranáři po srážce na dálnici D6 u Prahy. Řidička dostala na mokré silnici smyk a přejela do protisměru, kde se srazila s jiným autem. Mezi zraněnými jsou i dvě děti, které ale spíše utrpěly jen šok.

Nehoda se stala v neděli krátce před devátou hodinou ráno na půltém kilometru dálnice D6. "Řidička osobního vozu jedoucí ve směru na Karlovy Vary dostala smyk a přejela do protisměru, kde se srazila s jiným vozem," sdělila policejní mluvčí Michaela Richterová.

Ke srážce došlo v zúžení a dálnice je tak uzavřena v obou směrech. Podle informací policie se šest lidí zranilo lehce. Hasiči zaznamenali tři středně těžká zranění, jedno lehké a dvě děti, které utrpěly šok a musely být také ošetřeny záchranáři.

Podle mluvčího pražské záchranné služby Ondřeje Fraňka se zranilo šest lidí. S lehkými až středně těžkými zraněními je záchranáři převezli do nemocnic v Motole a Střešovicích.

Související obsah

"Na místo jsme vyslali jednotku hasičů z Kladna, v rámci mezikrajové spolupráce zasahovali také hasiči hlavního města Prahy a Letiště Václava Havla," informoval mluvčí hasičů Středočeského kraje Petr Svoboda.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz