Náramek

Odhalili tajemství náramku prince Harryho! Skrývá dojemný příběh

Odhalili tajemství náramku prince Harryho! Skrývá dojemný příběh
Zdroj: Profimedia

Náramky už k princi Harrymu tak nějak patří. Měl je na své svatbě i u závěrečných zkoušek ve škole. Právě tento doplněk také prozradil jeho vztah s tehdy ještě herečkou Meghan Markle. Jen málokdo ale ví, jaký se za ním skrývá příběh.

Princ Harry náramek s bílými a stříbrnými korálky téměř nesundává. Nosí ho na výjimečné příležitosti, jako bylo oznámení zasnoubení s Meghan nebo svatba, ale také jen tak - když vyrazí s manželkou do divadla nebo na fotbalový zápas.

Právě tento náramek byl tím, co jeho vztah s americkou herečkou prozradilo. Když se na Instagramu objevila fotka jejich držících se rukou, fanoušci královské rodiny Harryho doplněk okamžitě poznali. A senzace byla na světě!

Vedle korálkového náramku je ale ještě jeden, který princ nosí už přes dvacet let. Naposledy ho měl tento týden na charitativní akci v londýnském divadle, kde spolu s Meghan, která oblékla krátké minišaty, sledoval muzikál Hamilton.

Související obsah

Jak přesně k náramku Harry přišel, není jasné. Přivezl si ho však z Afriky, kam poprvé zamířil po ztrátě matky princezny Diany v roce 1997. "Bylo to těsně po její smrti. Táta mě a bratrovi řekl, ať si sbalíme, že od toho musíme utéct," citoval prince portál Daily Mirror.

A tak mu náramek připomíná matku i milovanou Afriku. Možná i proto, že poprvé tento kontinent navštívil ve zvláštním rozpoložení, má Harry k němu tak dobrý vztah. S Meghan dokonce do Botswany zamířili na své druhé rande a právě tam se začal psát jejich romantický příběh.

Připomeňte si královskou svatbu Harryho a Meghan:


ČTĚTE TAKÉ:

Meghan Markle není tak dokonalá, jak jsme si mysleli! Tohle jsou její největší slabiny
Tajemství krásy Meghan Markle: Na jakou kosmetiku nedá dopustit?

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz