štěně

Týrané štěně Marley dojalo Česko, na nový domov ale stále čeká!

Týrané štěně Marley dojalo Česko, na nový domov ale stále čeká!
Zdroj: TV Nova

Už je to skoro půl roku, co se na internetu objevilo šokující video, na němž mladík brutálně mlátí bezbranné štěně. Příběh Marleyho se ovšem stále neuzavřel - pes totiž doteď nemá nový domov!

Když se záběry běsnícího mladíka v březnu objevily, zvedla se obrovská vlna nevole a nenávisti. Vznikla petice, která požadovala co nejtvrdší trest pro mladého tyrana, kterou podepsalo přes 150 tisíc lidí.

Řada lidí navíc požadovala obecně tvrdší tresty za týrání zvířat. Jenže teď to vypadá, že Marley už Čechy nezajímá a jejich pozornost se obrátila jinam.

Jak upozorňuje sobotní Blesk, štěně, které si po vypuknutí kauzy chtěly domů vzít stovky lidí, je momentálně stále v útulku a na nového páníčka čeká zatím marně. Léčba zuboženého chlupáče přitom skončila před řadou týdnů.

Související obsah

Problém je podle Vladimíra Kössla z útulku Animal Rescue v tom, že nikdo ze zájemců zatím nedokázal nabídnout pro Marleyho dostatečně dobré podmínky.

Pusťte si březnovou reportáž:

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dánsko za víkend zaznamenalo víc omikronu, než celá EU

Dánský institut veřejného zdraví zaznamenal “znepokojivý“ nárůst potvrzených případů nové mutace koronaviru omikron. Podle agentury AFP dánské úřady v neděli registrovaly už 183 případů, což je proti pátku trojnásobný počet, přičemž Evropské středisko pro kontrolu a prevenci nemocí (ECDC) již dříve hlásilo 182 případů varianty omikron pro celou Evropskou unii včetně Norsko a Islandu.

Krátká zpráva

Dálnici D5 uzavřela nehoda 3 nákladních vozidel

Dálnici D5 ve směru Praha – Rozvadov uzavřela v pondělí nad ránem na 37. kilometru dopravní nehoda 3 nákladních vozidel. Podle informací z Centra dopravních nehod Policie České republiky došlo při srážce ke zranění osob a provoz na dálnici byl v místě nehody zastaven. Zrušení dopravního omezení se podle předpokladu PČR očekává kolem desáté hodiny dopoledne.

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz