Domácí

Polonahá žena v Brně sváděla policisty svůdnými pózami

Polonahá žena v Brně sváděla policisty svůdnými pózami
Zdroj: facebook

V sobotu odpoledne brněnští policisté obdrželi hlášení od lidí, kteří si stěžovali na opilou ženu povalující se na chodníku. Aby toho nebylo málo, žena se svlékla pouze do kalhotek. Když dorazili strážníci, odmítla se obléci a laškovala s nimi. Nakonec skončila na záchytce.

Žena ve středním věku polehávala na chodníku před komárovskou hernou v Brně. Byla opilá a kolem sebe měla poházené oblečení a osobní věci. Proto ji strážníci přinesli z auta deku.

Vyzvali ji, aby se buď zahalila do deky, nebo se oblékla do svého oblečení, ani jedna z možností se však ženě nelíbila. Místo toho se před policisty začala vystavovat a pokoušela se o svůdné pózy.

Když na ni policisté dál trpělivě naléhali, "vyhrožovala" jim. "Nechte mě být, nebo to půjdu říct své mamince!" Postupně začala být čím dál agresivnější - kopala kolem sebe, šermovala pěstmi a pokusila se jednoho ze strážníků praštit, takže nakonec skončila v poutech.

Související obsah

Pouta měla i v přivolané sanitce, policie jí je sundala až na záchytce. Případ pak předala do správního řízení kvůli tomu, že žena několikrát neuposlechla na jejich výzvu.
 

sei, TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz