Zajímavosti

Češky jsou prý druhé nejkrásnější ženy na světě. Které jsou první?

Teď už je to oficiální, Češky jsou jedny z nejkrásnějších žen na světě. To, co muži už dávno tušili, teď potvrdil nejnovější průzkum prestižního magazínu National Geografic. Češky v něm obsadily druhé místo.

Podle odborníků muži na ženách oceňují hlavně pohledný obličej, krásné dlouhé vlasy a velká ňadra. "Někteří muži preferují ženy s velkými ňadry, někteří muži spíše s menšími. Nicméně to, co je u ňader tím důležitým atributem, je jejich pevnost," uvedl klinický sexuolog Petr Weiss.

Češky nejsou oblíbené pouze mezi našimi muži, jejich krásu sem jezdí obdivovat i cizinci. "Šest z deseti žen tu je nádherných, v jiných zemích to je méně," uvedl jeden z dotázaných mužů. "Líbí se mi, že jsou trochu vyšší. Mají blonďaté vlasy a modré oči," dodal druhý cizinec.

Související obsah

V žebříčku krásy české ženy předehnaly pouze exotické Izraelky - na nich muži prý milují uniformy. Pro ženy tam totiž platí povinná vojenská služba. Třetí skončily Italky - pro opačné pohlaví je prý neodolatelná jejich snědá kůže, dlouhé tmavé vlasy a hnědé oči.

Rozhodující pro muže je ale i oblečení. Většina dotázaných mužů odpověděla, že mají nejraději, když ženy nosí šaty nebo sukně. Někteří uvedli, že se jim líbí ženy v legínách, neboť mají tendenci zvýrazňovat určité partie.

"Upnuté oblečení právě zvýrazňuje křivky, které jsou pro muže důležité z hlediska posouzení plodnosti," informoval Petr Weiss.

Související obsah

Podle odborníků je krása důležitá - řada z nás by prý s nepřitažlivým protějškem na rande vůbec nešla. Ovšem sexuologové tvrdí, že ve vztahu na celý život se neobejdeme bez smíchu, porozumění a tolerance. Nikdo z nás totiž nebude mladý a krásný navždy.
 

Klára Pospíšilová, sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz