Zahraničí

Reportér bojoval s hurikánem, za ním dva muži prošli v klidu. VIDEO

Reportér bojoval s hurikánem, za ním dva muži prošli v klidu. VIDEO
Zdroj: Profimedia

Dramatické video reportéra bojujícího s hurikánem Florence obletělo sociální sítě. Mike Seidel se během reportáže nemohl udržet na nohou, jak se snažil odolat větru. Za ním v záběru však prošli dva muži v kraťasech a očividně jim vítr nevadil.

Hurikán Florence v pátek zasáhl Severní Kalifornii a vyžádal si již pět obětí. Bez proudu je celkem 900 tisíc domácností. Jeden z reportérů americké stanice Weather Channel Mike Seidel natáčel o hurikánu reportáž, která ale obletěla svět z poněkud kuriózního důvodu, uvedl britský deník Mirror.

Na videu, které se objevilo na sociálních sítích, se Seidel snaží během živého vstupu stát na nohou a s větrem doslova bojuje. Netušil však, že za ním bez problému a velmi klidnou chůzí prochází dva muži v kraťasech. Video hned po odvysílání obletělo sociální sítě a stalo se velmi populární.

Televize se poté reportéra ve svém vyjádření zastala. "Je důležité si uvědomit, že oba jednotlivci v pozadí jdou po betonu a Mike Seidel se snaží udržet na mokré trávě poté, co hlásil živě až do rána a je nepochybně vyčerpaný," zprostředkoval vyjádření televize Weather Channel deník Mirror.

reg, TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz