Tragédie

Muž na Rokycansku přejel svého syna! Ten ležel na silnici

Muž na Rokycansku přejel svého syna! Ten ležel na silnici
Zdroj: Profimedia

Poblíž obce Štítov na Rokycansku došlo v sobotu ráno k rodinné tragédii. 55letý muž tam měl přejet svého syna (†28), ten zraněním podlehl.

O události informoval web Krimi Plzeň, podle kterého se událost stala mezi obcemi Příkosice a Štítov, kde otec svého syna ležícího na silnici přejel.

Podle Krimi Plzeň o tom, že šlo skutečně o otce se synem, informoval místní zdroj. Policie žádné rodinné vazby ale zatím nechtěla potvrdit.

"Dnes v 5.29 jsme přijali oznámení o vážné dopravní nehodě, muž ve věku 55 let jel s vozidlem značky Peugeot, kdy za obcí Štítov na Rokycansku došlo za snížené viditelnosti ke střetu s další osobou. Osmadvacetiletý muž byl ve vážném stavu převezen do nemocnice, kde na následky svých zranění zemřel. Všechny okolnosti případu jsou předmětem dalšího prověřování," řekla TN.cz policejní mluvčí Markéta Fialová.

Související obsah

Podle svědků měl syn ležet na silnici z prozatím neznámých důvodů a to, že ho přejel právě jeho otec, byla prý jen souhra nešťastných událostí. Případ nyní převzali kriminalisté.

nor TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz