APLIKACE TN.CZ
úchyl

Úchylný vězeň se pokusil znásilnit policistku přímo v soudní síni!

Úchylný vězeň se pokusil znásilnit policistku přímo v soudní síni!
Zdroj: Profimedia

Opravdu kuriózní napadení řešili policisté v americkém Brooklynu. Přímo v soudní síni se tam totiž vězeň pokusil znásilnit policistku. Té naštěstí přispěchal na pomoc jiný vězeň.

Obviněný muž, který byl přichycený při jiném obtěžování už několikrát, podle všeho chytil policistku, přitlačil ji ke zdi a začal křičet "teď s tebou budu mít sex", zatímco jí strhnul pásek a snažil se jí rukou dostat pod kalhoty. Informoval o tom americký New York Post.


Policistku ale zachránil jiný, teprve sedmnáctiletý vězeň, který byl u soudu kvůli krádežím a držení marihuany. Násilníka se snažil z policistky strhnout. To už přispěchal na pomoc i další policejní kolega.

"Naštěstí se násilníkovi nepodařilo dosáhnout svého cíle, policistku zachránil jiný vězeň," řekl jeden ze svědků události.

Související obsah


Policistka se podle amerických médií nemohla v danou chvíli lépe bránit, protože u sebe neměla služební zbraň. Při útoku utrpěla otřes mozku a poranění zad a byla okamžitě převezená do nejbližší nemocnice.

nor TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz