Zahraničí

Záhadné tělo mate slovenskou policii, bylo zabetonované v sudu

Slovenští kriminalisté pátrají po totožnosti neznámého muže, rybáři našli jeho tělo zabetonované v sudu v Malém Dunaji. Po náročném zkoumání se podařilo expertům určit věk a přibližnou dobu smrti. Muže někdo několikrát střelil do hlavy.

Strašlivý nález učinili rybáři v Malém Dunaji nedaleko Bratislavy, uvádí portál TVNoviny.sk. Sud vážil asi 200 kilogramů a linul se z něj odporný zápach. "Tam se najdou všelijaké věci. Já, když jsem tu, vídám tu podezřelá auta, radši tam ani nechodím, víte," popsal jeden z místních.

Uvnitř sudu bylo zabetonované tělo mladíka, policistům se po dlouhém zkoumání stále nepodařilo určit totožnost muže, který byl v sudu uložený, nepomohly ani vzorky DNA.

Sud s pozůstatky putoval na expertízu, soudní znalci museli tělo nejdříve vysekat. Zkoumání zabralo více než 12 hodin. Podle jednoho ze znalců je to v tomto případě náročné už jen proto, kam vrah tělo uložil.

Znalcům se zatím podařilo zjistit přibližnou dobu úmrtí, mladík zemřel dva měsíce až dva roky před nalezením. V hlavě měl několik střelných ran. Tělo bylo do sudu uloženo jen krátce po vraždě.

Zdroj: Policie SR

Pravděpodobné oblečení ze sudu, který našli v Malém Dunaji.

Dále se také podařil zjistit přibližný věk, nejpravděpodobněji muži bylo kolem 28 až 30 let. Jednalo se o bělocha, který byl přibližně 160 centimetrů vysoký, měl krátké vlasy a černé obočí, na tváři měl strniště, v zubech měl jen jednu plombu. Předběžně byl vyloučen loupežný motiv, protože měl muž na ruce stříbrné hodinky.

Související obsah

Odebrané vzorky DNA ani balistický výzkum ran po kulkách nepřinesly žádné bližší poznatky. Tělo bylo nalezeno už téměř před dvěma lety, muž ale stále nikomu nechybí .
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz