Tenerife

Bolí mě břicho, stěžovala si žena po party. Ve vagině jí našli želvu

Bolí mě břicho, stěžovala si žena po party. Ve vagině jí našli želvu
Zdroj: Getty Images

Šokující překvapení čekalo lékaře na španělském ostrově Tenerife. Když vyšetřili ženu, která si stěžovala na intenzivní bolesti břicha, zjistili, že v její vagíně je mrtvá želva.

Šestadvacetiletá Britka žijící na ostrově Tenerife si stěžovala na intenzivní bolest v oblasti podbřišku. Bolest prý trvala několik dní – přibližně od party, na které byla žena se svými přáteli. A party to byla asi pořádně divoká, vzhledem k tomu, co se ženě stalo.

Lékaři po vyšetření ženě řekli, že má infekci, kterou jí způsobila želva, která se jí dostala do vaginy. Kde se tam vzala, ale není jasné. Stejně tak není jasné, jestli želva zemřela až ve vagíně, nebo ji tam někdo "umístil“ už mrtvou. Jedná se o běžnou sladkovodní želvu.

Související obsah

Případem se zabývá dokonce i místní soud. Může se totiž jednat o sexuální útok. Žena vypověděla, že nemá vůbec tušení, jak se jí zvíře do vaginy dostalo. Asi to byla divoká party…

Tenerife je největší ze sedmi ostrovů, které jsou součástí Kanárských ostrovů. Přestože se nachází u pobřeží afrického Maroka, počítají se jako součást Evropy. Spadají totiž pod Španělsko.

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz