Domácí

V Ústí nad Orlicí našli záhadnou mrtvolu. Ležela tam několik dní

Nález lidského těla zaměstnává kriminalisty v Ústí nad Orlicí. Vyšetřovatelé zatím nevědí, o koho se jedná a co se vlastně stalo. Tělo mohlo ležet na místě několik dní.

V neděli v Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji bylo nalezeno lidské tělo. Na policii zavolal člověk, který místem pouze procházel. Jedná se o okrajovou část Ústí nad Orlicí, nicméně už v těch místech začíná les. Kriminalisté v současné době potřebují pomoc odborníků, kteří budou až z laboratorních výsledků moudří, co se vlastně stalo.

Tělo mohlo být venku několik měsíců a podle posledních informací policie není možné vůbec určit, zda se jedná o muže nebo ženu. Kriminalisté tedy nemohou ani odhadnout stáří nalezeného člověka.

Související obsah

V nejbližších dnech proběhne soudní pitva a po ní bude jasné i to, jak osoba zemřela. Kriminalisté zatím pracují se všemi verzemi jako je násilná smrt, sebevražda nebo nenadále zdravotní komplikace.

Policisté samozřejmě sledují také databázi pohřešovaných lidí a snaží se už nyní porovnávat nejrůznější znaky. Jako je třeba tetování nebo oblečení, ve kterém blízcí ztraceného viděli naposledy.

reg/Petr Brzek, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny “svého“ politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimír Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny “svého“ tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz