Smrt

Vláďa zemřel cestou do práce, zůstala po něm dcerka. Pomůžete?

Vláďa zemřel cestou do práce, zůstala po něm dcerka. Pomůžete?
Zdroj: Policie ČR

Partnerka skoro bez peněz a několikaměsíční dcerka Vanda zůstaly po pětatřicetiletém policistovi Vladimíru Dřevojanovi, který v neděli náhle zemřel cestou do práce. Kolegové zesnulého proto vyhlásili veřejnou sbírku.

"V neděli 23. září se navždy změnil život mladé ženy a její několikaměsíční dcery. V ten den náhle vyhasl život teprve 35letého policisty Vladimíra Dřevojana, otce malé Vandy. Policistu při cestě do služby zastihly vážné zdravotní komplikace, kterým i přes neodkladnou pomoc svých kolegů a přivolaných záchranářů následně v nemocnici podlehl," popisuje smutný příběh policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Dodala, že Dřevojan sloužil na libeňském oddělení déle než čtrnáct let. Policisté proto vyhlásili veřejnou sbírku na pomoc pozůstalým, protože podle Zoulové zůstala Dřevojanova partnerka skoro bez peněz.

Související obsah

"Pokud i Vy chcete projevit podporu a solidaritu a alespoň touto formou rodině pomoci, můžete poukázat libovolnou částku na transparentní účet 4200555535/6800 s variabilním symbolem 310220," uzavřela Zoulová.

Sbírka končí 25. listopadu.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz