Zahraničí

Češku v Indii sexuálně obtěžovalo 21 mužů, jeden ji znásilnil

Češku v Indii sexuálně obtěžovalo 21 mužů, jeden ji znásilnil
Zdroj: Profimedia

Dovolená české ženy, která si vyrazila do Indie, nedopadla podle jejích představ. Ztratila se a místo pomoci ji přepadla skupina mužů, která ji sexuálně obtěžovala. Jeden z nich ji dokonce znásilnil.

Žena českého původu žije momentálně žije v Americe. Do Indie si vyrazila na dovolenou - ta však skončila hrůzostrašně. Informoval o tom indický zpravodajský portál The Sentinel.

Incident se stal v úterý večer na ostrově Majuli. Žena jela na kole, cestou se ale ztratila a omylem vjela do džungle. Několika lidí se žena údajně ptala na cestu, z džungle se však v bezpečí dostat nedokázala. Přepadla ji tam skupina mužů, která ji měla sexuálně obtěžovat.

Češka jim nakonec dokázala uniknout a kontaktovat indickou policii, která zadržela 21 osob. Jednoho z nich obvinila ze znásilnění a odhalila jeho identitu. Pětačtyřicetiletý muž je podle vyjádření jeho rodiny mentálně retardovaný.

Související obsah

Policie nadále případ vyšetřuje. Ministerstvo zahraničních věcí ČR o znásilnění nemá žádné informace. "Aktuálně neevididujeme žádnou žádost občanů ČR o konzuálrní pomoc v této záležitosti," řekl deníku Blesk mluvčí ministerstva zahraničních věcí Michal Bucháček.

sei, TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz