Zahraničí

Zemřel italský milovník žen. Na plážích svedl přes 6000 turistek

Zemřel italský milovník žen. Na plážích svedl přes 6000 turistek
Zdroj: Profimedia

Zemřel jeden z nejznámějších svůdníků Itálie, Maurizio Zanfanti, známý pod přezdívkou Zanza. Poslední chvíle svého života strávil s mladou dívkou při pohlavním styku. Zanfanti byl oblíbený především u turistek na plážích v Rimini, kterých měl mít přes 6000.

Maurizio Zanfanti (†63), přezdívaný Zanza nebo také "komár", patřil v Itálii mezi známé svůdníky. Říkalo se mu i král playboye, informoval italský deník Today

Zanfanti zemřel při pohlavním styku s dívkou (26), která zavolala záchranku poté, co se mu udělalo nevolno. Lékařům se však Zanfantiho nepodařilo zachránit a zemřel.

Zanfanti se stal známým především v 70. letech mezi zahraničními turistkami, které navštěvovaly Italskou riviéru. Každá turistka chtěla se Zanfantim strávit noc. Během svého života měl mít Zanfanti podle deníku přes 6000 žen.

"Během července a srpna se daly zvládnout dvě za den," popisoval Zanza pro deník Bild, který o něm před několika lety zveřejnil reportáž. Mezi jeho oblíbené milenky údajně patřily dívky z východní Evropy. Právě dívka z Rumunska pak byla tou poslední, s níž si krátce před smrtí užil chvíle radosti.

reg, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz