Tvoje tvář má známý hlas

Patý díl Tváře ovládla Eva Burešová! Kdo se vám líbil nejvíc?

Patý díl oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas ovládla Eva Burešová, která ztvárnila zpěvačku Jennifer Hudson. Celkem získala 39 bodů. Ostatní soutěžící předvedli také ohromná vystoupení a jak dopadli?

Jako první vystoupila Tereza Mašková s písní School´s Out od Alice Coopera a předvedla pořádný rockový nářez. Její proměna byla fantastická a svým číslem rozproudila publikum.

Poté vystoupil Patrik Děrgel jako Harry Styles s klidnější písní Sign of the Times. Děrgel předvedl skvělé pěvecké dovednosti i s obrovskými zuby, které byly součástí kostýmu. Dojal nejen porotu, ale i diváky.

Vojtěch Drahokoupil vystoupil s písní Take On Me od skupiny A-ha. Svěřil se, že pro něho je doba, ze které píseň pochází, spíše "minulý život". Drahokoupil předvedl dokonalé taneční vystoupení i jeho předvedení zpěváka skupiny A-ha jistě přeneslo každého, kdo zažil éru 80. let, do mládí.

Související obsah

Jako další vystoupila Eva Burešová jako Jennifer Hudson s písní One Night Only. Burešová se na vystoupení velmi těšila a měla proč. Kostymérky vytvořily neuvěřitelnou proměnu a Burešová byla přímo k nepoznání. Její pěvecký výkon ocenilo publikum potleskem ve stoje.

Robert Jašków se opět proměnil v ženu, tentokrát v Meryl Streep, a zazpíval píseň Queen of the Night. Podle poroty bylo jeho vystoupení velkolepé.

Michaela Badinková si zazpívala jednu z tanečních a letních písní Havana od zpěvačky Camila Cabello. Ukázala, že umí nejenom skvěle zpívat, ale i tancovat.

Předposlední vystoupil Jan Révai jako Shaggy s písní Hey Sexy Lady. Provedení Shaggyho všichni velmi chválili a proměna Révaie byla k nepoznání.

Poslední vystoupila vítězka minulého dílu Jitka Schneiderová jako Ella Fitzgerald s písní The Boy from Ipanema a splnila očekávání poroty.

Celkové pořadí 5. dílu
Eva Burešová – 39
Patrik Děrgel – 33
Michaela Badinková – 28
Robert Jašków – 28
Vojtěch Drahokoupil – 26
Jitka Schneiderová – 14
Jan Révai – 9
Tereza Mašková – 7

Vystoupení v příštím díle
Tereza Mašková – Amy Winehouse
Jan Révai – Jacek Koman a Ewan McGregor
Jitka Schneiderová –The Clash
Vojtěch Drahokoupil – Justin Timberlake
Robert Jašków – Will Smith
Michaela Badinková – Aretha Franklin
Patrik Děrgel – Hana Hegerová a Waldemar Matuška
Eva Burešová – Iggy Azalea a Rita Ora

I příště se můžete těšit na skvělá vystoupení! Show Tvoje tvář má známý hlas sledujte vždy v sobotu od 20:20 na Nově. Pokud jste nestihli poslední díl, najdete ho na NovaPlus. Všechny epizody budou ke zhlédnutí na VOYO.

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz