Zahraničí

Do baru vběhl splašený kůň! Zděšení lidé utíkali pryč. VIDEO

Nečekané překvapení čekalo návštěvníky jednoho baru ve Franci. Do podniku vtrhl kůň a zběsile tam řádil. Pobíhajícího koně a zákazníky, kteří se zoufale snažili nezvanému návštěvníkovi uniknout, zachytila skrytá kamera.

Od barů lidé očekávají mnohé věci - opilé štamgasty, příjemný večer s přáteli, nalezení životní lásky, ale to, co se stalo v jednom francouzském baru na konci září, pravděpodobně nikdo nečekal. Podnikem se totiž proháněl dostihový kůň.


Neuvěřitelný incident se odehrál ve městě Chantilly v maličkém baru, kam se stěží vejde skupina lidí, natož zmatený kůň. Na záznamech z kamery je vidět, že kůň vběhl do podniku nečekaně a během své návštěvy baru se prohnal tam a zpátky a zběsile kolem sebe při tom kopal.


Jeho řádění naštěstí schytaly pouze židle - lidé v baru se stihli včas skrýt do bezpečí za barem. "Vypukla tam panika. Pořád nemůžu uvěřit, že se to stalo," řekla agentuře Reuters majitelka baru.

Související obsah


Dostihový kůň utekl svému majiteli, který nad ním ztratil kontrolu, když ho vyváděl ze stáje na závodiště. Majitel se vyjádřil, že kůň je ještě mladý a útěky má velmi rád. 

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz