Znásilnění

Žena tancovala na diskotéce, muž ji popadl, odnesl a zkusil znásilnit

Pražští policisté žádají o pomoc s pátráním po muži, který se v polovině září pokusil znásilnit ženu. Tu si vyhlédl na diskotéce, tam ji popadl přímo na parketu a utekl s ní ven! Znásilnit se mu ji nakonec nepodařilo. I tak mu ale hrozí až pět let za mřížemi.

Muž si svou oběť vyhlédl v sobotu 15. září před 3. hodinou ráno v Mukařovské ulici v Praze 5. Oběť doslova popadl a odnesl z diskotéky nedaleko stanice metra Luka, kde se bavila a tancovala na parketu.

"V jednu chvíli k ní přitancoval muž, vzal ji do náruče a z diskotéky odnesl pryč. Poškozená byla v šoku a nezmohla se v tu chvíli na odpor. Když ji muž vynesl ven, postavil ji na nohy a začal poškozenou táhnout pryč," řekl mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Žena se snažila bránit se, útočník byl ale výrazně silnější. Volala o pomoc, té se ale nedočkala. Násilník ji odtáhl do zadní části budovy k nákladní rampě.

Související obsah

"Tam se jí pokusil znásilnit, to se mu nepodařilo a po několika minutách snažení z místa utekl," dodal mluvčí pražských policistů. Moment, kdy násilník vynáší ženu z diskotéky, a následně také jeho útěk, zachytily bezpečnostní kamery.

Muži bylo mezi 30 a 40 lety, měřil asi 160 centimetrů, byl hodně štíhlé postavy a snědší pleti. Měl propadlé tváře, úzké rty, černé krátké vlasy, výrazné kouty a hodně husté tmavé obočí. Poškozená policistům řekla, že podle toho, jak mluvil, by se mohlo jednat o Rumuna, Ukrajince nebo Rusa.

Související obsah

Na sobě měl světle modré úzké dříny, černé tričko s nápisem Nike, tmavou bundu, nízké černé boty a bílé ponožky.

Za znásilnění mu hrozí až pětiletý pobyt za mřížemi. Policisté se snaží dopátrat jeho totožnost. "Jestliže ho na záběrech poznáváte, kontaktujte linku 158," vyzval mluvčí policistů Daněk.

vbo, TN.cz

K tématu Znásilnění

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz