Zahraničí

Kate se vrací do práce: Za kasou v supermarketu ji však nehledejte!

Kate se vrací do práce: Za kasou v supermarketu ji však nehledejte!
Zdroj: Profimedia

Kate Middleton se po skončení mateřské dovolené vrátila ke svým královským povinnostem. Navštívila londýnskou lesní školku. A hned při první návštěvě ji zvládly děti doslova královsky pobavit!

Pět měsíců se manželka prince Williama věnovala mateřským povinnostem. Od konce dubna je vévodkyně pyšnou trojnásobnou maminkou, princ Louis se narodil 23. dubna. Teď však znovu nastupuje do práce, žádnou těžkou dřinu ale nečekejte! Její oficiální činností, stejně jako před porodem, je zastupování královské rodiny a státu.

Mléko v akci si tedy od vévodkyně nekoupíte. Druhý říjnový den strávila Kate v dětském kolektivu lesní školky v Paddingtonu v západním Londýně. Školka se pyšní divokou přírodou a širokým spektrem živočichů.

Londýnská lesní školka vychovává děti z měst k lepšímu vztahu k přírodě. Kate podle svých slov byla šťastná, že mohla alespoň na chvíli součástí kolektivu zvídavých a nadšených dětí. S učiteli následně debatovala o výhodách, které mají podobná zařízení, včetně jejich pozitivních dopadů na zdraví a psychiku dětí.

A že se vévodkyně na návštěvu vystrojila opravu pracovně. Decentní formální šaty vystřídala zelená nepromokavá bunda, kalhoty a vysoké kozačky. S dětmi se pak necelou hodinu věnovala zahradničení.

Ty byly z její návštěvy nadšené. Jakmile poznaly, že před vévodkyní trému mít nemusí, začaly se předvádět a snažily se manželku prince Williama všemožně rozveselit. Kate se jejich vylomeninami náramně bavila. Když se Kate ratolestí zeptala, co je ve školce jejich nejoblíbenější činností, odpověď ji odzbrojila. "Jíst," zaznělo z jejich úst a Kate se tomu dlouho smála. 

Související obsah

Kam povedou její další cesty, zatím královský web nezveřejnil,  a tak jestli vévodkyni příště uvidíme třeba s rýčem v ruce, se můžeme jedině dohadovat. 

mj, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz