Tlustý muž

Zemřel nejtěžší Slovák Pavol. Pohřeb bude muset být nadvakrát!

Zemřel nejtěžší Slovák Pavol. Pohřeb bude muset být nadvakrát!
Zdroj: facebook

Vážil přes 400 kilogramů a ačkoli se snažil zhubnout, nakonec svůj boj prohrál. Nejtěžší muž Slovenska Pavol Zuberec zemřel minulý týden v noci na pátek. Rodina i trenér mu do nebe poslali dojemné vzkazy.

Tělo Pavla museli z bytu dostat hasiči, pohřební služba si totiž s tak rozměrným člověkem nedokázala poradit. Museli přijet s plošinou a odstranit celé balkonové dveře i okno. Také samotný pohřeb bude oříškem. Rakev nejspíš rodina bude muset nechat vyrobit na zakázku, samotná kremace bude podle webu Extra.cz nejspíš muset probíhat nadvakrát.

Pavol poslední dva roky nevycházel z domu a zemřel během spánku. "Občané města Poltár, dovolte, abych touto cestou poděkoval panu Gavalcovi a Olšiakovi, příslušníkům hasičského a záchranářského sboru a taktéž příslušníkům policejního sboru za pomoc, empatii a lidský přístup při vyprošťování mého syna Pavla Zuberca ml. z bytu. S úctou a vděkem otec Pavel Zuberec s rodinou," napsal Pavlův táta na facebook.

 

Na svého bývalého svěřence zavzpomínal také trenér Laco Fenič, díky kterému před pár lety Pavol zhubl 70 kilo. "R.I.P., Fečko...Život v jednom těle máme sice dočasný všichni, ale tělo a jeho kondice rozhodují o délce a kvalitě života," vzkázal do nebe přes sociální sítě.

Související obsah

Zalitoval také, že se Pavlovi priority ke konci života změnily a on začal znovu přibírat. "Dnes, téměř čtyři roky po našem posledním setkání, jsem se dozvěděl, že tento mladý muž nás navždy opustil. Velmi mě zpráva zarmoutila, protože vím, že scénář života si Fečo mohl citelně pozměnit, protože ukázal, že jednoznačně "psát" umí. Každý ale o svém životě rozhoduje sám. Fečo, přeju ti tam nahoře všechno dobré, v mém srdci navždy zůstaneš a budu na tebe často myslet," dodal.

ČTĚTE TAKÉ:

Nejtlustší puberťačka Velké Británie zhubla 100 kilo
Je mu 19 a vážil 380 kilo. Nechal si operovat žaludek

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz