Makedonie

Jako věhlasní modelové! Pózovali s lupem, jde po nich policie!

Jako věhlasní modelové! Pózovali s lupem, jde po nich policie!
Zdroj: Policie SR/ facebook

Trojici makedonských bratrů, kteří měli vykrást poštu na Slovensku, obvinila slovenská policie z loupeže. A vykutálené trio jim samo poskytlo důkazy – na svůj lup byli tak pyšní, že se s ním vyfotili!

Podle policie přepadla bratrská trojice před několika dny poštu ve slovenské obci Voderady. Ráno si počíhali na pošťačky, a zatímco Goran čekal v autě, Slavcho a Kristijan vtlačili ženy dovnitř. “Postříkali je slzným sprejem a vyhrožovali jim střelnou zbraní,“ uvedla slovenská policie na svém facebookovém účtu.

Bratři sebrali peníze a vyběhli z pošty. Poté se rozpoutala honička. Když totiž odjížděli, tak se jim na paty přilepili slovenští policisté. Dva mladší bratři vyskočili do polí a utekli, Goran pokračoval v jízdě a také se mu podařilo uniknout. Jeho auto policisté později zajistili a na druhý den vypátrali a zatkli jednoho z bratrů Slavcha.

A na jeho mobilu našli inkriminující snímky. Po zbylých dvou bratrech policie stále pátrá. Za trestný čin loupeže jim podle slovenských zákonů hrozí sedm až dvanáct let za mřížemi.

Související obsah

Na nejvíce fotkách s ukradenými penězi je vidět právě zatčený Slavcho (28), kterého již policie zatkla. Na snímcích má rozmazanou tvář. Namyšleně pózuje a na objektiv výrazně gestikuluje. Několik snímků zabírá i jeho mladšího bratra Kristijana (24), který je stále na útěku. Policie pátrá i po Goranovi (42), který sice na fotkách s penězi není, ale možná se jen zvěčnil vlastním mobilem.

rod, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz